phpList 2.11.X - en to nl_BE translation catalogue (641 entries)

en: You do not have enough priviliges to view this page
nl_BE: U heeft niet genoeg toegangsrechten om deze pagina te bekijken

en: Choose a list
nl_BE: Kies een lijst

en: list
nl_BE: lijst

en: entered
nl_BE: gestart

en: del
nl_BE: wis

en: delete all
nl_BE: Verwijder alles

en: The campaign will go to users who are a member of the lists above,     unless they are a member of one of the lists you select here.
nl_BE: Het bericht zal gaan naar gerbuikers die lid zijn van de bovenstaande lijsten,    tenzij ze lid zijn van een lijst die je hier selecteerd.

en: Your database is out of date, please make sure to upgrade
nl_BE: Uw databaseversie komt niet overeen met de huidige versie van PhpList.<br/>Voer eerst een upgrade van de database uit alvorens verder te gaan!

en: Your version
nl_BE: Uw versie

en: phplist version
nl_BE: <a href="http://www.phplist.com">phplist</a> versie

en: Upgrade
nl_BE: Upgraden

en: Database has not been initialised
nl_BE: de database is niet geïnitialiseerd

en: go to
nl_BE: ga naar

en: Initialise Database
nl_BE: Initialiseer Database

en: to continue
nl_BE: Om verder te gaan

en: The new version may have fixed security issues,<br/>so it is recommended to upgrade as soon as possible
nl_BE: De nieuwe versie kan veiligheidszaken hebben opgelost,<br/>Het is dus aangeraden om zo snel mogelijk te upgraden

en: Latest version
nl_BE: Laatste versie

en: View what has changed
nl_BE: Bekijk wat er is verandert

en: users
nl_BE: Gebruikers

en: List all Users
nl_BE: Toevoegen, bewerken en verwijderen van gebruikers

en: import
nl_BE: importeer

en: Import Users
nl_BE: Importeer Gebruikers

en: export
nl_BE: Exporteren

en: Export Users
nl_BE: Exporteer Gebruikers

en: reconcileusers
nl_BE: Herwerk gebruikers

en: List and user functions
nl_BE: Inschrijf- en gebruiksers opties

en: configure
nl_BE: Algemeen

en: attributes
nl_BE: Attributen

en: Configure Attributes
nl_BE: Configureer Attributen

en: Control values for
nl_BE: Controleer waarden voor

en: spage
nl_BE: Inschrijf paginas

en: admins
nl_BE: Beheerders

en: Add, edit and remove Administrators
nl_BE: Toevoegen, bewerken en verwijderen van beheerders

en: adminattributes
nl_BE: Beheerder attributen

en: send
nl_BE: Nieuw bericht

en: preparesend
nl_BE: Bereid verzenden voor

en: sendprepared
nl_BE: verzending voorbereid

en: templates
nl_BE: Sjablonen

en: Configure Templates
nl_BE: Configureer Sjablonen

en: messages
nl_BE: Overzicht

en: List all Messages
nl_BE: Overzicht van alle berichten

en: processqueue
nl_BE: Verwerk wachtrij

en: You have set TEST in config.php to 1, so it will only show what would be sent
nl_BE: U heeft TEST in config.php op 1 gezet, dus zal er enkel worden getoond wat er zou worden verzonden

en: processbounces
nl_BE: Verwerk bounces

en: Process Bounces
nl_BE: Verwerk bounces

en: bounces
nl_BE: Bounces overzicht

en: View Bounces
nl_BE: Bekijk bounces

en: setup
nl_BE: Setup

en: upgrade
nl_BE: Database upgrade

en: dbcheck
nl_BE: Controleer database

en: Check Database structure
nl_BE: Controleer Database structuur

en: eventlog
nl_BE: Logboek

en: View the eventlog
nl_BE: Bekijk het logboek

en: admin
nl_BE: Beheerder

en: System Functions
nl_BE: Systeem opties

en: still to process
nl_BE: nog te verwerken

en: sent
nl_BE: verzonden

en: Processing
nl_BE: Verwerken

en: msgs/hr
nl_BE: berichten/uur

en: error
nl_BE: fout

en: Main Page
nl_BE: hoofdpagina

en: All Active Lists
nl_BE: Alle Actieve Lijsten

en: Add a list
nl_BE: Voeg een lijst toe

en: January
nl_BE: Januari

en: February
nl_BE: Februari

en: March
nl_BE: Maart

en: May
nl_BE: Mei

en: June
nl_BE: Juni

en: July
nl_BE: Juli

en: August
nl_BE: Augustus

en: October
nl_BE: Oktober

en: Oct
nl_BE: Okt

en: Attribute
nl_BE: Attribuut

en: Continue
nl_BE: Ga verder

en: name
nl_BE: Naam

en: delete
nl_BE: verwijder

en: delete bounce
nl_BE: verwijder bounce

en: Unknown
nl_BE: ongekend

en: very little time
nl_BE: zeer weinig tijd

en: Sleeping for 20 seconds, aborting will quit
nl_BE: Microslaapje van 20s, Annuleren = quit

en: We have been waiting too long, I guess the other process is still going ok
nl_BE: We hebben te lang gewacht, Ik gok dat het andere process nog steeds goed draait

en: You do not have access to this page
nl_BE: U heeft geen toegang tot deze pagina

en: There are currently no messages to view
nl_BE: Er zijn momenteel geen berichten te bekijken

en: views
nl_BE: bekeken

en: date
nl_BE: Datum

en: Comparison to other admins
nl_BE: Vergelijking met andere admins

en: Subject
nl_BE: Onderwerp

en: import is not available
nl_BE: import is niet beschikbaar

en: No lists available
nl_BE: Geen lijsten beschikbaar

en: add_list
nl_BE: Lijst toevoegen

en: Please enter details of the remote Server
nl_BE: Geef aub de details van de Server

en: user
nl_BE: Gebruiker:

en: Password:
nl_BE: Wachtwoord:

en: Database Name:
nl_BE: Database Naam:

en: Table prefix:
nl_BE: Tabel prefix:

en: Usertable prefix:
nl_BE: Gebruikerstabel prefix:

en: select_lists
nl_BE: Selecteer de lijst waar de emails moeten worden toegevoegd

en: Mark new users as HTML:
nl_BE: Markeen nieuwe gebruiker als HTML:

en: Overwrite Existing:
nl_BE: Overschrijf Bestaand:

en: continue
nl_BE: Ga verder

en: Making connection with remote database
nl_BE: Maak verbinding met de database op afstand

en: cannot connect to remote database
nl_BE: kan geen verbinding maken met de database

en: Getting data from
nl_BE: Ontvangen van data van

en: Remote version is
nl_BE: Versie op afstand is

en: Remote version has
nl_BE: Versie op afstand heeft

en: lists
nl_BE: lijsten

en: Copying lists
nl_BE: Lijsten Kopieren

en: exists locally
nl_BE: Bestaat al lokaal

en: created locally
nl_BE: Lokaal aangemaakt

en: Remote list
nl_BE: Lijst op afstand

en: not created
nl_BE: niet aangemaakt

en: Copying attributes
nl_BE: Attributen kopieren

en: Copying users
nl_BE: Gebruikers Kopieren

en: Error, no mapped attribute for
nl_BE: Fout, geen in kaart gebrachte attributen voor

en: Error, no local list defined for
nl_BE: Fout, Geen locale lijst gedefinieerd voor

en: Done
nl_BE: Klaar

en: new users
nl_BE: nieuwe gebruikers

en: and
nl_BE: en

en: existing users
nl_BE: bestaande gebruikers

en: This page can only be called from the commandline
nl_BE: Deze pagina is enkel toegankelijk via de commandline

en: Bounce processing error
nl_BE: Bounce Verwerkings fout

en: Bounce Processing info
nl_BE: Bounce Verwerkings info

en: system message bounced, user marked unconfirmed
nl_BE: systeem bericht bounced, gebruiker als onbevestigd gemarkeerd

en: Bounced system message
nl_BE: Bounced systeem bericht

en: User marked unconfirmed
nl_BE: Gebruiker als onbevestigd gemarkeerd

en: View Bounce
nl_BE: Bekijk Bounce

en: system message bounced, but unknown user
nl_BE: systeem bericht bounced, maar ongekende gebruiker

en: Cannot create POP3 connection to
nl_BE: Kan geen POP3 verbinding maken met

en: Cannot open mailbox file
nl_BE: Kan mailbox bestand niet openen

en: bounces to fetch from the mailbox
nl_BE: bounces te ontvangen van de mailbox

en: Please do not interrupt this process
nl_BE: Verstoor deze verwerking aub niet

en: bounces to process
nl_BE: bounces naar verwerking

en: Processing first
nl_BE: Verwerken van eerste

en: processing first
nl_BE: verwerken van eerste

en: Running in test mode, not deleting messages from mailbox
nl_BE: Loopt in test mode, geen berichten worden verwijdert uit de mailbox

en: Processed messages will be deleted from mailbox
nl_BE: Verwerkte berichten zullen worden verwijdert uit de mailbox

en: Deleting message
nl_BE: Varwijderen van bericht

en: Closing mailbox, and purging messages
nl_BE: Sluiten van mailbox en zuiveren van de berichten

en: IMAP is not included in your PHP installation, cannot continue
nl_BE: IMAP is niet ingesloten in jou PHP installatie, kan niet verder gaan

en: Check out
nl_BE: Raadpleeg

en: Bounce mechanism not properly configured
nl_BE: Bounce mechanisme niet goed geconfigureerd

en: bounce_protocol not supported
nl_BE: bounce_protocol niet ondersteund

en: Processing bounces based on active bounce rules
nl_BE: Verwerken van bounces gebaseerd op actieve bounce regels

en: Process Killed by other process
nl_BE: Verwerking gestopt door een andere verwerking

en: bounce rule
nl_BE: bounce regel

en: User auto blacklisted for
nl_BE: Gebruiker auto blacklisted voor

en: Auto Unsubscribed
nl_BE: Auto Uitschrijven

en: User auto unsubscribed for
nl_BE: Gebruiker is automatisch uitgeschreven voor

en: bounces processed by advanced processing
nl_BE: bounces verwerkt door geavanceerd verwerken

en: bounces were not matched by advanced processing rules
nl_BE: bounces waren niet overeenkomend voor de geavanceerde verwerkings regels

en: Identifying consecutive bounces
nl_BE: Identificeren van opeenvolgende bounces

en: Nothing to do
nl_BE: Niets te doen

en: Report of advanced bounce processing:
nl_BE: Rapport van geavanceerde bounce verwerking:

en: Report:
nl_BE: Rapport:

en: Sorry, this page can only be used by super admins
nl_BE: Sorry, deze pagina kan enkel worden gebruikt door super admins

en: Resending confirmation request to
nl_BE: Opnieuw zenden van bevestigingsaanvraag naar

en: user found
nl_BE: gebruiker gevonden

en: no user found
nl_BE: geen gebruiker gevonden

en: unable to find original email
nl_BE: Kan het originele bericht niet vinden

en: and before
nl_BE: en voor

en: Trying to merge duplicates
nl_BE: Proberen om duplicaten samen te voegen

en: Don't know how to
nl_BE: Weet nie hoe

en: User
nl_BE: Gebruiker

en: Cleaning some user tables of invalid entries
nl_BE: Opschonen van enkele gebruikerstabellen met ongeldige velden

en: entries apply
nl_BE: velden van toepassing

en: Delete will delete user and all listmemberships
nl_BE: Verwijderen zal de gebruiker en alle lijst lidmaatschappen verwijderen

en: found
nl_BE: gevonden

en: in the database
nl_BE: in de database

en: Click here
nl_BE: Pas toe

en: Date they signed up after
nl_BE: Datum ingeschrijving na

en: Date they signed up before
nl_BE: Datum inschrijving voor

en: No such template
nl_BE: Sjabloon bestaat niet

en: Images stored
nl_BE: Afbeeldingen opgeslagen

en: No images found
nl_BE: Geen afbeeldingen gevonden

en: Image
nl_BE: Afbeelding

en: does not exist
nl_BE: bestaat niet

en: No Title
nl_BE: Geen Titel

en: Template saved
nl_BE: Sjabloon opgeslagen

en: Images
nl_BE: Afbeeldingen

en: Below is the list of images used in your template. If an image is currently unavailable, please upload it to the database.
nl_BE: Hieronder de lijst met afbeeldingen die in uw sjabloon zijn gebruikt. Als een afbeelding momenteel niet beschkbaar is, upload deze dan aub naar de database.

en: Image name:
nl_BE: Naam afbeelding:

en: Save Images
nl_BE: Afbeeldingen Opslaan

en: Template does not contain local images
nl_BE: Sjabloon bevat geen locale afbeeldingen

en: Some errors were found, template NOT saved!
nl_BE: Er werden enkele fouten gevonden, sjabloon NIET opgeslagen!

en: List of Templates
nl_BE: Lijst met Sjablonen

en: Title of this template
nl_BE: Titel van dit sjabloon

en: Content of the template.
nl_BE: Inhoud van dit sjabloon.

en: You can upload a template file or paste the text in the box below
nl_BE: U kan een sjabloon bestand uploaden of plakken in het tekstveld onderaan

en: Template file.
nl_BE: Sjabloon bestand.

en: Check that all links have a full URL
nl_BE: Controleer of alle links een volledige URL hebben

en: Check that all images have a full URL
nl_BE: Controleer of alle afbeeldingen een volledige URL hebben

en: Check that all external images exist
nl_BE: Controleer of alle externe afbeeldingen bestaan

en: Save Changes
nl_BE: Wijzigingen opslaan

en: Deleting
nl_BE: Verwijderen

en: No template have been defined
nl_BE: Geen sjabloon vastgelegd

en: Existing templates
nl_BE: Bestaande sjablonen

en: Add new Template
nl_BE: Nieuw sjabloon toevoegen

en: Name cannot be empty:
nl_BE: Naam kan niet leeg zijn:

en: Name is not unique enough
nl_BE: Naam is niet uniek

en: Existing attributes:
nl_BE: Bestaande attributen:<p>

en: No Attributes have been defined yet
nl_BE: Er zijn nog geen attributen vastgelegd<br>

en: Attribute:
nl_BE: Attribuut:

en: Delete
nl_BE: Verwijderen

en: Name:
nl_BE: Naam:

en: Type
nl_BE: Type:

en: Default Value:
nl_BE: Standaard waarde:

en: Order of Listing:
nl_BE: Volgorde:

en: Add a new Attribute:
nl_BE: Voeg een nieuw attribuut toe:

en: cannot be empty
nl_BE: kan niet leeg zijn

en: Changes saved
nl_BE: Wijzigingen opgeslaan

en: Yes
nl_BE: Ja

en: No
nl_BE: Nr

en: edit
nl_BE: bewerk

en: Email is blacklisted, so request for confirmation has been sent.
nl_BE: Gebruiker staat op de blacklist, dus een verzoek om bevestiging is verzonden.

en: If user confirms subscription, they will be removed from the blacklist.
nl_BE: Als de gebruiker de inschrijving bevestigd, dan zal deze worden verwijdert van de blacklist.

en: message
nl_BE: bericht

en: subject
nl_BE: onderwerp

en: Listing %s to %s
nl_BE: Lijst van %s tot %s

en:  Total
nl_BE:  Totaal

en: Add a user
nl_BE: Voeg een gebruiker toe

en: Add
nl_BE: Toevoegen

en: Members of
nl_BE: Lid van

en: Users found, click add to add this user
nl_BE: Gebruikers gevonden, klik Toevoegen om deze gebruiker toe te voegen

en: No user found with that email
nl_BE: Geen gebruiker met dat email adres gevonden

en: add user
nl_BE: Voeg Een Gebruiker Toe

en: Inserting user
nl_BE: Gebruiker invoegen

en: User added
nl_BE: Gebruiker toegevoegd

en: confirmed
nl_BE: bevestigd

en: Tag all users in this page
nl_BE: Markeer alle gebruikers op deze pagina

en: Members
nl_BE: Leden

en: tag
nl_BE: markering

en: from this list
nl_BE: van deze lijst

en: Move
nl_BE: Verplaats

en: to
nl_BE: naar

en: Copy
nl_BE: Kopieer

en: Nothing
nl_BE: Niets

en: do it
nl_BE: doe het

en: Deleted
nl_BE: Verwijderd

en: subscribe pages
nl_BE: Inschrijf Pagina&acute;s

en: title
nl_BE: titel

en: owner
nl_BE: eigenaar

en: default
nl_BE: standaard

en: active
nl_BE: actief

en: not active
nl_BE: niet actief

en: view
nl_BE: bekijk

en: default login is
nl_BE: Standaard login is

en: with password
nl_BE: met wachtwoord

en: In order to login, you need to enable cookies in your browser
nl_BE: Om in te loggen moet je cookies accepteren in je browser

en: Name
nl_BE: Naam

en: Password
nl_BE: Wachtwoord

en: Sort by
nl_BE: Sorteer op

en: Entered
nl_BE: Ingegaan

en: Sent
nl_BE: verzonden

en: draft
nl_BE: ontwerp

en: static
nl_BE: statisch

en: Go
nl_BE: Ga

en: failed
nl_BE: mislukt

en: Requeuing
nl_BE: Terug in Wachtrij

en: Campaigns
nl_BE: berichten

en: Viewed
nl_BE: Bekeken

en: Unique Views
nl_BE: Unieke aantal keer bekeken

en: Clicks
nl_BE: Kliks

en: Time to send
nl_BE: Tijd om te zenden

en: total
nl_BE: totaal

en: text
nl_BE: tekst

en: both
nl_BE: beide

en: Requeue
nl_BE: Terug in Wachtrij

en: Edit
nl_BE: Bewerk

en: View
nl_BE: Bekijk

en: Action
nl_BE: Actie

en: Delete all
nl_BE: Verwijder alles

en: success
nl_BE: gelukt

en: Content
nl_BE: Inhoud

en: Format
nl_BE: Formaat

en: Scheduling
nl_BE: Tijdsschema

en: filename
nl_BE: bestandsnaam

en: desc
nl_BE: dalend

en: size
nl_BE: grootte

en: file
nl_BE: bestand

en: or
nl_BE: of

en: email to alert when sending of this message starts
nl_BE: email om te waarschuwen wanneer het verzenden van dit bericht begint

en: separate multiple with a comma
nl_BE: scheidt verschillende met een comma

en: email to alert when sending of this message has finished
nl_BE: email om te waarschuwen wanneer het verzenden van dit bericht eindigd

en: key
nl_BE: sleutel

en: Please select a message to display
nl_BE: Selecteer aub een bericht om te tonen

en: No such message
nl_BE: Geen zulk bericht

en: Attachments for this message
nl_BE: Attachments voor dit bericht

en: No attachments
nl_BE: Geen attachments

en: Filename
nl_BE: Bestandsnaam

en: Size
nl_BE: Grootte

en: Description
nl_BE: Omschrijving

en: None yet
nl_BE: Nog geen

en: List is Active
nl_BE: Lijst is actief

en: List is not Active
nl_BE: Lijst is niet actief

en: Resend
nl_BE: Zend Opnieuw

en: unknown
nl_BE: Onbekend

en: save changes
nl_BE: Wijzigingen opslaan

en: Reading emails from file ...
nl_BE: Emails van bestand lezen...

en: Record has no email
nl_BE: Record heeft geen email

en: Invalid Email
nl_BE: Ongeldige Email

en: clear value
nl_BE: wis waarde

en: New Attribute
nl_BE: Nieuw Attribuut

en: Skip value
nl_BE: Sla waarde over

en: duplicate
nl_BE: Duplicaat

en: Duplicate Email
nl_BE: Duplicaat Email

en:  user imported as
nl_BE:  gebruiker geimporteerd als

en: All the emails already exist in the database and are member of the lists
nl_BE: Alle emails bestonden reeds in de database en waren lid van de lijsten.

en: %s emails succesfully imported to the database and added to %d lists.
nl_BE: %s emails succesvol geimporteerd in de database en toegevoegd aan %d lijst.

en: %d emails subscribed to the lists
nl_BE: %d emails ingeschreven bij de lijst

en: %s emails already existed in the database
nl_BE: %s emails bestonden reeds in de database

en: %d Invalid Emails found.
nl_BE: %d Ongeldige Emails Gevonden.

en: These records were added, but the email has been made up from
nl_BE: Deze rapporten zijn toegevoegd, maar de email is opgemaakt van

en: These records were deleted. Check your source and reimport the data. Duplicates will be identified.
nl_BE: Deze rapporten zijn verwijdert. Controleer je bron en importeer de data opnieuw. Dubbelle adressen zullen worden gemeld.

en: phplist Import Results
nl_BE: phplist Importeer Resultaten

en: Import some more emails
nl_BE: Importeer nog enkele emails

en: Import of existing subscriber
nl_BE: Import van bestaande gebruiker

en: Import of new subscriber
nl_BE: Import van nieuwe gebruiker

en: No data changed
nl_BE: Geen gebruikersinstellingen geweizigd

en: List subscriptions:
nl_BE: Lijst van inschrijvingen:

en: Was subscribed to:
nl_BE: Was ingeschreven bij:

en: Is now subscribed to:
nl_BE: Is nu ingeschreven bij:

en: Not subscribed to any lists
nl_BE: Bij geen enkele lijst ingeschreven

en: Import by
nl_BE: Geimporteerd door

en: new email was
nl_BE: nieuwe email was

en: new emails were
nl_BE: nieuwe emails waren

en: emails were
nl_BE: emails waren

en: All the emails already exist in the database.
nl_BE: Alle emails bestonden reeds in de database.

en: succesfully imported to the database and added to
nl_BE: succesvol geimporteerd in de database en toegevoegd aan

en: subscribed to the
nl_BE: reeds ingeschreven in de

en: List Membership
nl_BE: Lijst van Lidmaatschap

en: The following restrictions have been set by your ISP:
nl_BE: De volgende beperkingen zijn geplaatst door jou ISP:

en: Running in safe mode
nl_BE: Loopt in veilige modus

en: Script stage
nl_BE: Stadium van het script

en: Finished, Nothing to do
nl_BE: Klaar, Niets te doen

en: messages sent in
nl_BE: Berichten verzonden in

en: seconds
nl_BE: seconden

en: Warning: script never reached stage 5
nl_BE: Opgelet: script heeft nooit stage 5 bereikt

en: This may be caused by a too slow or too busy server
nl_BE: Dit kan de veroorzaakt zijn door een te trage of te drukke server

en: Less than batch size were sent, so reloading imminently
nl_BE: Minder dan de partijgrootte werd verzonden, dus dringend opnieuw laden

en: Waiting for %d seconds before reloading
nl_BE: Wachten voor %d seconden na opnieuw laden

en: Finished, All done
nl_BE: Klaar, alles verwerkt

en: Script finished, but not all messages have been sent yet.
nl_BE: Script klaar maar niet alle berichten zijn reeds verzonden.

en: Finished this run
nl_BE: Klaar met deze fase

en: Would have sent
nl_BE: Zou verzonden hebben

en: Started
nl_BE: Gestart

en: Processing has been suspended by your ISP, please try again later
nl_BE: Het verwerken is uitgesteld door uw ISP, probeer het later aub opnieuw

en: In safe mode, batches are set to a maximum of 100
nl_BE: In veilige modus worden partijen op een maximum van 100 geplaatst

en: Sent in last run
nl_BE: Verzonden in laatste fase

en: Skipped in last run
nl_BE: Overgeslaan in laatste fase

en: Processing message
nl_BE: Verwerken van bericht

en: Looking for users
nl_BE: Zoeken naar gebruikers

en: users apply for attributes, now checking lists
nl_BE: gebruikers komen overeen met de attributen, nu lijst aan het controleren.

en: No users apply for attributes
nl_BE: Geen gebruikers komen overeen met de attributen

en: looking for users who can be excluded from this mailing
nl_BE: Zoeken naar gebruikers die kunnen worden uitgesloten van deze verwerkingsrij fase

en: Found them
nl_BE: Gevonden

en: to process
nl_BE: naar verwerking

en: No users to process for this batch
nl_BE: Geen gebruikers te verwerken voor deze partij

en: batch limit reached
nl_BE: partij limiet bereikt

en: Message I was working on has disappeared
nl_BE: Bericht waar ik aan aan het werken was is verdwenen

en: Sending of this message has been suspended
nl_BE: Verzenden van dit bericht is uitgesteld

en: There have been more than 10 attempts to send to %s that have been blocked for domain throttling.
nl_BE: Er zijn meer dan 10 pogingen ondernomen om %s te verzeden, deze werden geblokkeerd voor domain throttling.

en: Introducing extra delay to decrease throttle failures
nl_BE: Instellen van extra vertraging om throttle fouten te verminderen

en: %s is currently over throttle limit of %d per %d seconds
nl_BE: %s is momenteel over de throttle limiet van %d per %d seconden

en: Sending
nl_BE: Verzenden

en: It took
nl_BE: Het duurde

en: seconds to send
nl_BE: seconden om te verzenden

en: Failed sending to
nl_BE: Mislukt om te zenden naar

en: not sending to
nl_BE: niet verzenden naar

en: Unconfirmed user
nl_BE: Onbevestigde gebruiker

en: Not sending to
nl_BE: Niet aan het verzenden naar

en: already sent
nl_BE: Reeds verzonden

en: Hmmm, No users found to send to
nl_BE: Hmmm, Geen gebruikers gevonden om naar te zenden

en: to send this message
nl_BE: om dit bericht te zenden

en: over treshold, user marked unconfirmed
nl_BE: over treshold, gebruiker onbevestigd gemarkeerd

en: Paste the emails to mark unconfirmed in this box, and click continue
nl_BE: Plak de emails, die als onbevestigd dienen te worden gemarkeerd, in deze box en klik &acute;ga verder&acute;

en: Events
nl_BE: Gebeurtenissen

en: No events available
nl_BE: Geen gebeurtenissen beschikbaar

en: Exclude filter
nl_BE: Sluit filter uit

en: page
nl_BE: pagina

en: Order
nl_BE: Volgorde

en: You only have privileges to view this page, not change any of the information
nl_BE: U heeft enkel rechten om deze pagina te bekijken, maar u kan geen informatie wijzigen

en: No Lists
nl_BE: Geen Lijsten

en: History
nl_BE: Geschiedenis

en: Group Membership
nl_BE: Groep Lidmaatschap

en: deleting
nl_BE: verwijderen

en: Default Value
nl_BE: Standaard Waarde

en: Order of Listing
nl_BE: Volgorde van de Lijst

en: Your privileges for this page are insufficient
nl_BE: U heeft onvoldoende toegangsrechten voor deze pagina

en: Delete will delete user from the list
nl_BE: Verwijderen zal de gebruiker van de lijst verwijderen

en: Show only unconfirmed users
nl_BE: Toon enkel onbevestigde gebruikers

en: Show only blacklisted users
nl_BE: Toon enkel gebruikers op de blacklist

en: asc
nl_BE: stijgend

en: Listing user %d to %d
nl_BE: Lijst van gebruikers %d tot %d

en: Subscribers
nl_BE: gebruikers

en: Find a user
nl_BE: Zoek een gebruiker

en: Download all users as CSV file
nl_BE: Download alle gebruikers als een CSV bestand

en: Add a User
nl_BE: Voeg een gebruiker toe

en: msgs
nl_BE: bericht

en: No users apply
nl_BE: Geen gebruikers van toepassing

en: Import cleared
nl_BE: Importatie gewist

en: Reset Import session
nl_BE: Reset Importatie sessie

en: File is either too large or does not exist.
nl_BE: Het bestand is ofwel te groot ofwel bestaat het niet.

en: File too big, please split it up into smaller ones
nl_BE: Bestand is te groot, Splits dit aub op in verschillende bestanden

en: Please choose whether to sign up immediately or to send a notification
nl_BE: Kies aub om onmiddelijk in te schrijven of om een bevestiging te versturen

en: Cannot read %s. file is not readable !
nl_BE: Kan het bestand %s niet lezen. Het is niet leesbaar !

en: Something went wrong while uploading the file. Empty file received. Maybe the file is too big, or you have no permissions to read it.
nl_BE: Er liep iets fout bij het uploaden van het bestand. Leeg bestand ontvangen. Misschien is het bestand te groot, of je hebt geen rechten om het bestand te lezen.

en: Create new one
nl_BE: Maak een nieuwe aan

en: Skip Column
nl_BE: Sla kolom over

en: Import Attributes
nl_BE: Importeer Attributen

en: select
nl_BE: selecteer

en: Please identify the target of the following unknown columns
nl_BE: Identificeer aub het doel van de volgende onbekende kolommen

en: Summary
nl_BE: Samenvatting

en: maps to
nl_BE: mapt naar

en: Create new Attribute
nl_BE: Maak nieuw Attribuut

en: none
nl_BE: geen

en: %d lines will be imported
nl_BE: %d lijnen zullen worden geimporteerd

en: Confirm Import
nl_BE: Bevestig Importatie

en: Test Output
nl_BE: Test Uitvoer

en: Test output<br/>If the output looks ok, click %s to submit for real
nl_BE: Test uitvoer<br/>Als de uitvoer er goed uitziet, klik %s om voor echt voor te leggen

en: Adding users to list
nl_BE: Gebruikers toevoegen aan lijst

en: Select the lists to add the emails to
nl_BE: Selecteer de lijsten waar de emails in moeten komen

en: Select the groups to add the users to
nl_BE: Selecteer de groepen waarin de gebruikers moeten komen

en: automatically added
nl_BE: automatisch toegevoegd

en: File containing emails
nl_BE: Bestand dat emails bevat

en: Field Delimiter
nl_BE: Veld Afbakening

en: Record Delimiter
nl_BE: Record Afbakening

en: Test output
nl_BE: Test uitvoer

en: Show Warnings
nl_BE: Toon Waarschuwingen

en: Omit Invalid
nl_BE: Laat Ongeldig Weg

en: Assign Invalid
nl_BE: Wijs Ongeldig Toe

en: Overwrite Existing
nl_BE: Overschrijf bestaand

en: Retain Old User Email
nl_BE: Behoud Oude Gebruiker Email

en: Send&nbsp;Notification&nbsp;email
nl_BE: Verzend&nbsp;Notificatie&nbsp;email

en: Make confirmed immediately
nl_BE: Onmiddellijk bevestigen&nbsp;

en: Import
nl_BE: Importeer

en: no such User
nl_BE: Gebruiker bestaaat niet

en: you only have privileges to view this page, not change any of the information
nl_BE: U heeft enkel toegangsrechten om deze pagina te bekijken, niet om info te wijzigen

en: Bounces
nl_BE: bounces

en: msg
nl_BE: ber

en: time
nl_BE: tijd

en: Messages
nl_BE: Berichten

en: messages sent to this user
nl_BE: Bericht verzonden aan deze gebruiker

en: clicks
nl_BE: klikken

en: viewed
nl_BE: bekeken

en: average
nl_BE: gemiddelde

en: value
nl_BE: waarde

en: no details found
nl_BE: Geen details gevonden

en: summary
nl_BE: samenvatting

en: close
nl_BE: sluit

en: Reconcile Subscribers
nl_BE: Herwerk Gebruikers

en: The temporary directory for uploading is not writable, so import will fail
nl_BE: De tijdelijke map voor het uploaden is niet beschrijfbaar, dus importeren zal niet lukken

en: Cannot read file. It is not readable !
nl_BE: Kan het bestand niet lezen. Het is niet leesbaar !

en: Test output:
nl_BE: Test Uitvoer:

en: There should only be ONE email per line.
nl_BE: Er mag slechts ÉÉN e-mailadres per lijn staan.

en: If the output looks ok, go
nl_BE: Als de uitvoer er goed uitziet, ga dan verder

en: back
nl_BE: terug

en:  to resubmit for real
nl_BE:  om de actie nu zonder test uit te voeren

en: adding_users
nl_BE: Gebruikers aan lijst toevoegen

en: File containing emails:
nl_BE: Bestand dat emails bevat:

en: Send Notification email
nl_BE: Verzend&nbsp;Notificatie&nbsp;email&nbsp;

en: Import emails from IMAP folders
nl_BE: Importeer emails uit IMAP mappen

en: can't connect
nl_BE: kan niet verbinden

en: done
nl_BE: klaar

en: imap_getmailboxes failed
nl_BE: imap_getmailboxes mislukt

en: Please enter details of the IMAP account
nl_BE: Geef aub de details voor uw IMAP account

en: Select the headers fields to search
nl_BE: Selecteer de headers velden die moeten worden doorzocht

en: Mark new users as HTML
nl_BE: Markeer nieuwe gebruiker als HTML

en: If you check
nl_BE: Als u het volgende aanvinkt

en: information about a user in the database will be replaced by the imported information. Users are matched by email.
nl_BE: dan zal de info van een gebruiker in de database worden vervangen door de geimporteerde info. Gebruikers komen overeen per email.

en: Only use complete addresses
nl_BE: Gebruik enkel volledige adressen

en: addresses that do not have a real name will be ignored. Otherwise all emails will be imported.
nl_BE: adressen die geen echte naam bevatten zullen worden genegeerd. Anders worden alle emails geimporteerd.

en: If you choose
nl_BE: Als u het volgende aanvinkt

en: send notification email
nl_BE: verzend bevestigings mail

en: the users you are adding will be sent the request for confirmation of subscription to which they will have to reply. This is recommended, because it will identify invalid emails.
nl_BE: dan zullen de gebruikers die u toevoegd een email ontvangen met verzoek om bevestiging voor inschrijving waarop ze zullen moeten reageren. Dit is aanbevolen omdat het ongeldige emails zal identificeren.

en: Send&nbsp;Notification&nbsp;email&nbsp;
nl_BE: Verzend&nbsp;Bevestigings&nbsp;mail&nbsp;

en: Use one attribute for name
nl_BE: Gebruik 1 attribuut voor de naam

en: Use two attributes for the name
nl_BE: Gebruik 2 attributen voor de naam

en: Attribute one
nl_BE: Attribuut 1

en: Create Attribute
nl_BE: Maak Attribuut

en: Attribute two
nl_BE: Attribuut 2

en: Cannot continue
nl_BE: Kan niet verder gaan

en: Process Selected Folders
nl_BE: Verwerk geselecteerde mappen

en: Processed
nl_BE: Verwerkt

en: folders and
nl_BE: mappen en

en: unique emails found
nl_BE: unieke emails gevonden

en: All the emails already exist in the database and are members of the
nl_BE: Alle emails bestaan al in de database en zijn lid van de

en: emails already existed in the database
nl_BE: emails bestaan al in de database

en: Invalid Emails found.
nl_BE: Ongeldige Emails gevonden.

en: These records were added, but the email has been made up. You can find them by doing a search on
nl_BE: Deze rapporten zijn toegevoegd, maar de email is opgemaakt. Je kan ze vinden door te zoeken naar

en: No emails found
nl_BE: Geen emails gevonden

en: Process Next Batch
nl_BE: Volgende Batch Verwerken

en: Hmm, duplicate entry,
nl_BE: Hmm, dubbele ingave,

en: new rules found
nl_BE: nieuwe regels gevonden

en: bounces not matched
nl_BE: bounces komen niet overeen

en: bounces matched to existing rules
nl_BE: bounces komen overeen met bestaande regels

en: View Clicks by URL
nl_BE: Bekijk kliks per URL

en: View Clicks by Message
nl_BE: Bekijk kliks per bericht

en: View Opens by Message
nl_BE: Aantal bekeken berichten

en: Domain Statistics
nl_BE: Domein Statistieken

en: Sunday
nl_BE: zondag

en: Monday
nl_BE: maandag

en: Tuesday
nl_BE: dinsdag

en: Wednesday
nl_BE: woensdag

en: Thursday
nl_BE: donderdag

en: Friday
nl_BE: vrijdag

en: Saturday
nl_BE: zaterdag

en: When they subscribed to
nl_BE: Wanneer ze zich inschreven voor

en: Export
nl_BE: Exporteer

en: Developers
nl_BE: Ontwikkelaars

en: Contributors
nl_BE: Bijdragen

en: Documentation
nl_BE: Documentatie

en: Translations
nl_BE: Vertalingen

en: The developers wish to thank the many contributors to this system, who have helped out with bug reports, suggestions, donations, feature requests, sponsoring, translations and many other contributions.
nl_BE: De ontwikkelaars willen iedereen die geholpen heeft bedanken, diegene die bugs rapporteren, voorstellen maken, doneren, nieuwigheden verzoeken, sponsoring, vertalingen en vele andere bijdragen.

en: Portions of the system include
nl_BE: Gedeelten van het systeem omvatten

en: Process Next %d
nl_BE: Verwerk Volgende %d

en: No match
nl_BE: Geen overeenkomst

en: bounces did not match any current active rule
nl_BE: bounces kwamen met geen enkele actieve regel overeen

en: bounce matched current active rules
nl_BE: bounce kwam overeen met actieve regels

en: back to list of bounce rules
nl_BE: Terug naar lijst met bounce regels

en: Regular Expression
nl_BE: Reguliere Expressie

en: Created By
nl_BE: Gecreeerd door

en: Select Status
nl_BE: Selecteer Status

en: Memo for this rule
nl_BE: Memo voor deze regel

en: related bounces
nl_BE: gerelateerde bounces

en: no related bounces found
nl_BE: geen gerelateerde bounces gevonden

en: and more, %d in total
nl_BE: en meer, %d in totaal

en: Invalid Request
nl_BE: Ongeldige Aanvraag

en: User Click Statistics
nl_BE: Gebruiker klik statistieken

en: User Click Details for a URL in a message
nl_BE: Klik Details van Gebruiker voor een URL in een bericht

en: User Click Details for a message
nl_BE: Klik Details van Gebruiker voor een bericht

en: User Click Details for a URL
nl_BE: Klik Details van Gebruiker voor een URL

en: User Click Details for a Message
nl_BE: Klik Details van Gebruiker voor een bericht

en: User Click Details
nl_BE: Klik Details van Gebruiker

en: firstclick
nl_BE: eersteklik

en: latestclick
nl_BE: laatsteklik

en: Add new admin
nl_BE: Voeg nieuwe beheerder toe

en: Admin added
nl_BE: Beheerder toegevoegd

en: Administrators
nl_BE: Beheerders

en: Find an admin
nl_BE: Zoek een beheerder

en: Show
nl_BE: Tonen

en: Import list of admins
nl_BE: Importeer lijst van beheerders

en: List of Administrators
nl_BE: Terug naar lijst van beheerders

en: No Access
nl_BE: Geen toegang

en: Edit Administrator
nl_BE: Wijzig beheerder

en: Add a new Administrator
nl_BE: Voeg een nieuwe beheerder toe

en: hidden
nl_BE: verborgen

en: Login Name
nl_BE: Login Naam

en: Available Messages
nl_BE: Beschikbare berichten

en: clickrate
nl_BE: Klikrate

en: Click Details for a Message
nl_BE: Klik op Details voor een bericht

en: Add new Rule
nl_BE: Voeg nieuwe regel toe

en: Create New Rule based on this bounce
nl_BE: Maak nieuwe regel aan gebaseerd op deze bounce

en: Date
nl_BE: Datum

en: Comment
nl_BE: Commentaar

en: Creating tables
nl_BE: Tabellen aanmaken

en: Initialising table
nl_BE: Tabel initialiseren

en: Table already exists
nl_BE: Tabel bestaat reeds

en: List for testing.
nl_BE: Test-lijst.

en: Success
nl_BE: Gelukt

en: Tell us about it
nl_BE: Laat ons dit weten

en: to make sure you are updated when new versions come out. Sometimes security bugs are found which make it important to upgrade. Traffic on the list is very low.
nl_BE: Om er zeker van te zijn dat je up to date bent als er een nieuwe versie uitkomt. Soms worden er veiligheids problemen opgelost en dit zorgt ervoor dat updaten belangrijk is. Verkeer in de lijst is zeer laag.

en: Continue with
nl_BE: Verder gaan met

en: Maybe you want to
nl_BE: Misschien wilt u

en: Force Initialisation
nl_BE: Installatie forceren

en: invalid login from %s, tried logging in as %s
nl_BE: ongeldige login van %s, probeerde in te loggen als %s

en: goodbye
nl_BE: Tot ziens

en: Running in testmode, no emails will be sent. Check your config file.
nl_BE: Loopt in testmodus, geen emails zullen worden verzonden. Controleer je config bestand.

en: File is either to large or does not exist.
nl_BE: Bestand is ofwel te groot ofwel bestaat het niet.

en: No file was specified.
nl_BE: Geen bestand gespecifieerd.

en: Some characters that are not valid have been found. These might be delimiters. Please check the file and select the right delimiter. Character found:
nl_BE: Er zijn tekens gevonden die niet geldig zijn. Dit zouden afbakeningen kunnen zijn. Gelieve het bestand te controleren en de juiste afbakening te selecteren:

en: Name cannot be empty
nl_BE: Naam kan niet leeg zijn

en: Cannot find the email in the header
nl_BE: Kan de email niet vinden in de header

en: Cannot find the password in the header
nl_BE: Kan het wachtwoord niet vinden in de header

en: Cannot find the loginname in the header
nl_BE: Kan de gebruikersnaam niet vinden in de header

en: Record has more values than header indicated, this may cause trouble
nl_BE: Record heeft meer waarden dan de header aantoonde, dit kan problemen veroorzaken

en: password
nl_BE: wachtwoord

en: login
nl_BE: meld aan

en: Empty loginname, using email:
nl_BE: Lege gebruikersnaam, email gebruiken:

en: Value
nl_BE: Waarde

en: added to attribute
nl_BE: toegevoegd aan attribuut

en: List for
nl_BE: Lijst voor

en: succesfully imported to the database and added to the system.
nl_BE: succesvol geimporteerd in de database en toegevoegd aan het systeem.

en:    The file you upload will need to contain the administrators you want to add to the system. The columns need to have the following headers: email, loginname, password. Any other columns will be added as admin attributes.  Warning: the file needs to be plain text. Do not upload binary files like a Word Document.
nl_BE:   Het bestand dat je upload moet de administrators bevattendie je aan het systeem wilt toevoegen. De kolommen moeten de volgende headers hebben: <b>email</b>, <b>loginname</b>, <b>password</b>. Alle andere kolommen zullen worden toegevoegd als admin attributen. <b>Opgelet</b>: het bestand mag ENKEL TEKST bevatten. Upload geen binaire bestanden zoals een Word Document.

en: Check this box to create a list for each administrator, named after their loginname
nl_BE: Vink deze box aan om een lijst te creeren voor elke administrator, genaamd naar hun gebruikersnaam

en: Do Import
nl_BE: Importeer nu

en: Go there
nl_BE: Wijzig

en: Members of this list
nl_BE: Leden van deze lijst

en: List name
nl_BE: Naam v/d lijst

en: Order for listing
nl_BE: Volgorde voor vermelding

en: Owner
nl_BE: Eigenaar

en: List Description
nl_BE: Vermeld beschrijving

en: Save
nl_BE: Opslaan

en: Top 50 domains with more than 5 emails
nl_BE: Top 50 domeinen met meer dan 5 emails

en: That rule exists already
nl_BE: Die regel bestaat al

en: Number of %s rules: %d
nl_BE: Nummer van %s regels: %d

en: candidate
nl_BE: kandidaat

en: Bounce Regular Expressions
nl_BE: Bounce Reguliere Expressies

en: No Rules found
nl_BE: Geen regels gevonden

en: rule
nl_BE: regel

en: match
nl_BE: overeenkomst

en: expression
nl_BE: expressie

en: action
nl_BE: actie

en: order
nl_BE: volgorde

en: with tagged rules:
nl_BE: met gemarkeerde regels:

en: make active
nl_BE: activeren

en: make inactive
nl_BE: desactiveer

en: add a new rule
nl_BE: voeg een nieuwe regel toe

en: are you sure you want to delete all unidentified bounces older than 2 months
nl_BE: bent u zeker dat u alle ongeidentificeerde bounces ouder dan 2 maanden wilt verwijderen

en: are you sure you want to delete all bounces older than 2 months
nl_BE: Ben je zeker dat u alle bounces ouder dan 2 maanden wilt verwijderen

en: List Bounce Rules
nl_BE: Lijst van bounce regels

en: Check Current Bounce Rules
nl_BE: Controleer Aanwezige Bounce Regels

en: You have already defined bounce rules in your system.      Be careful with generating new ones, because these may interfere with the ones that exist.
nl_BE: U heeft al bounce regels vastgelegd op het systeem.    Let op bij het creeren van nieuwe regels, omdat deze kunnen tegenwerken met de reeds bestaande regels.

en: Generate Bounce Rules
nl_BE: Genereer Bounce Regels

en: Available URLs
nl_BE: Beschikbare URLs

en: Select URL to view
nl_BE: Selecteer URL om te bekijken

en: URL Click Statistics
nl_BE: URL Klik Statistieken

en: Click Details for a URL
nl_BE: Klik Details voor een URL

en: Please wait, upgrading your database, do not interrupt
nl_BE: Even wachten aub, bezig met upgraden van de database, onderbreek dit niet

en: Please indicate how often you want to receive messages
nl_BE: Geef aub aan hoe vaak u berichten wenst te ontvangen

en: General Information
nl_BE: Algemene Informatie

en: Title
nl_BE: Titel

en: Thank you page
nl_BE: Danku pagina

en: Text for Button
nl_BE: Tekst voor de knop

en: HTML Email choice
nl_BE: HTML Email keuze

en: Don't offer choice, default to <b>text</b>
nl_BE: Biedt geen keuze aan, standaard op <b>tekst</b>

en: Don't offer choice, default to <b>HTML</b>
nl_BE: Biedt geen keuze aan, standaard op <b>HTML</b>

en: Offer checkbox for text
nl_BE: Biedt checkbox voor tekst aan

en: Offer checkbox for HTML
nl_BE: Biedt checkbox voor HTML aan

en: Radio buttons, default to text
nl_BE: Radio buttons, standaard op tekst

en: Radio buttons, default to HTML
nl_BE: Radio buttons, standaard op HTML

en: Display Email confirmation
nl_BE: Toon Email bevestiging

en: Display email confirmation
nl_BE: Toon email bevestiging

en: Don't display email confirmation
nl_BE: Toon niet de mogelijkheid om te bevestigen

en: Message they receive when they subscribe
nl_BE: Bericht die ze ontvangen als ze zich inschrijven

en: Message
nl_BE: Bericht

en: Message they receive when they confirm their subscription
nl_BE: Bericht dat ze ontvangen als ze hun inschrijving bevestigen

en: Select the attributes to use
nl_BE: Selecteer de attributen die je wenst te gebruiken

en: Check this box to use this attribute in the page
nl_BE: Vink deze box aan als je dit attribuut wilt gebruiken in de pagina

en: Select the lists to offer
nl_BE: Selecteer de lijst die je wilt aanbieden

en: No lists available, please create one first
nl_BE: Geen lijsten beshikbaar, maak er eerst een aub

en: from
nl_BE: Van
